Paslaugos

Mes ne tik siūname kolekcijas su savo prekiniu ženklu, bet taip pat teikiame visas pavyzdinių drabužių gamybos paslaugas įmonėms ir dizaineriams. Kylant klausimams, prašau susisiekite Jums patogiu būdu. Kontaktai

mstyle savo klientams siūlo:

Lekalų gamyba - pirminių lekalų konstravimas

Mes konstruojame pagal jūsų eskizus, nuotraukas, modelio aprašymą, ar pasiūtą pavyzdį moteriškus ir vaikiškus drabužius. Jūs pasirenkate bazinį – pagrindinį dydį, o mes išpildome.

Pirminio pavyzdžio siuvimas;

Pagal sudarytą Jūsų modelio bazinę konstrukciją, pasiuvame pradinį kolekcijos ar pardaviminį pavyzdį, jei reikia pateikiame pasiūlymus konstrukciniais ar technologiniais klausimais. Išbaigiame gaminį taip paruošdami jį kaip pavyzdį gamybai. (Pagal susitarimą ir pageidavimą galime surašyti preliminarų technologinį aprašymą namuose dirbančioms siuvėjoms).

Lekalų koregavimas;

Mes darome pakeitimus jau esamuose lekaluose pagal jūsų komentarus ir poreikius, jei reikia pateikiame pasiūlymus.

Lekalų dauginimas dydžiais;

Lekalų dauginimas atliekamas pagal jūsų pasirinktą dydžių skalę. Dauginame moteriškus ir vaikiškus drabužius. Smulki gamyba; Atlikę pradinio pavyzdžio gamybą, galime Jums pasiūlyti nedidelių partijų (nuo 3vnt.) siuvimą. Nedidelė gamyba ypač aktuali atidarant internetines parduotuves ar pradedant verslą drabužių prekybos srityje, nes nereikalauja didelių pradinių investicijų, bei taip išvengiama opios likučių sandėliuose problemos.

Lekalų dauginimas dydžiais;

Lekalų dauginimas atliekamas pagal jūsų pasirinktą dydžių skalę. Dauginame moteriškus ir vaikiškus drabužius.

Smulki gamyba;

Atlikę pradinio pavyzdžio gamybą, galime Jums pasiūlyti nedidelių partijų (nuo 3vnt.) siuvimą. Nedidelė gamyba ypač aktuali atidarant internetines parduotuves ar pradedant verslą drabužių prekybos srityje, nes nereikalauja didelių pradinių investicijų, bei taip išvengiama opios likučių sandėliuose problemos.

Kainos derinamos atskirai kiekvienam modeliui, tačiau smulki gamyba priskirama kolekcijų siuvimui, dėl to vieneto pasiuvimo kaina svyruoja nuo 23Eur.